„Čeština v životě (nejen) kolem nás“ je zpět

Milí knihomolové, knihomolky, češtinářští nadšenci, milovnice a milovníci kultury,

školní rok 2021/2022 je definitivně za námi. I největší prázdninoví fanoušci už nemohou popřít, že začalo dalších 10 měsíců školy. Náročných, nabitých informacemi, mnohdy stresujících. A proto ve chvílích nejtěžších se vás už druhou sezonu pokusíme rozveselit i vzdělat, kreativně se vyřádit slovem i písmem, být záchranným kruhem na rozbouřeném moři výuky. A kdo jsme? Přece češtinářský kroužek!

Máte rádi svůj rodný jazyk? Jste blázni do literatury a kultury tak jako my? A věděli jste vůbec, že na škole existujeme?

Přidejte se k nám a poznejte chuť psát a ztratit se i nacházet se ve vlastní tvorbě. Až zde jsme mnozí našli větší touhu tvořit. Divadla, akce, výjezd do Prahy, i to zde zažiješ. A díky tomu, že jsem zapojeni do projektu OKAP II, téměř zadarmo.

Ale to, co nás tu opravdu drží, je výbušná směs kreativních lidí, kteří jsou ochotní se navzájem posunout dál ve své tvorbě a bez odsouzení sdílet nadšení i z prvních, mnohdy ještě méně dokonalých výtvorů a nápadů.

Loňský rok docela zkomplikovala covidová pandemie, ale letos se nám určitě podaří víc než jen navštívit divadlo a číst dětem v knihovně. I když, zvládli jsme i návštěvu zákulisí divadla, tak si držme palce, ať těch zajímavých návštěv máme co nejvíce.

 

Kdy: každou sudou středu od 14:40

Kde: na A53 (ale budeme dost chodit mimo školu, a to i v jiných termínech)

kolektiv češtinářského kroužku

chevron_left
chevron_right